Pierwsze Miasto

Gdzie można znaleźć katanę? Jak dojść do Dominion? Wejdź i zapytaj, a dowiesz się na pewno. Dział o problemach na które może się natknąć każdy gracz.

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Dagoners
Posty: 8
Rejestracja: pt kwie 17, 2015 22:41

Pierwsze Miasto

Post autor: Dagoners »

Byłbym wdzięczny za parę słów zachęty na granie bo o ile samym światem Otchłani jestem bardzo zainteresowany to jak jestem w tym pierwszym mieście i jak mag nas oprowadza po mieście to wystarczy parę kroków w innym kierunku i już nie wiadomo co robić...jak wrócić...więc może mi ktoś wyjaśnić jak się zachęcić albo jak grać dalej skoro nie wiem kompletnie jak wrócić ani nic bo się trochę oddaliłem ?
Pozdrawiam Dagoners
Liczi
Posty: 12
Rejestracja: pn cze 16, 2014 16:03

Re: Pierwsze Miasto

Post autor: Liczi »

Mag oprowadza nas właśnie po to, żeby nam wytłumaczyć co i jak, dlatego na początku się go trzymaj i czytaj jego wskazówki.

I rysuj mapę. Mapa jest niezbędna. Bez mapy się w Otchłań nie pogra raczej za bardzo :D
Dagoners
Posty: 8
Rejestracja: pt kwie 17, 2015 22:41

Re: Pierwsze Miasto

Post autor: Dagoners »

Ale właśnie jestem teraz w kropce bo poszłem walczyć z kukłą zostały mi 1 hp i teraz nie wiem co robić bo wrócić to nie wiem gdzie jest mag, uleczyć nie wiem gdzie no to nie nic już nie wiem ....
Pozdrawiam Dagoners
Diabl0
Posty: 123
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 23:14

Re: Pierwsze Miasto

Post autor: Diabl0 »

Uleczyć się możesz komendą "odpoczywaj". Nic Cię nie zaatakuje na arenie. :) W razie gdybyś zgłodniał, to "zjedz chleb" i "wypij butelka wody". :)
Dagoners
Posty: 8
Rejestracja: pt kwie 17, 2015 22:41

Re: Pierwsze Miasto

Post autor: Dagoners »

Dobra temat zamknięty już znalazłem :)
Pozdrawiam Dagoners
ODPOWIEDZ