Biuro tajemnic w Hexenlore

Gdzie można znaleźć katanę? Jak dojść do Dominion? Wejdź i zapytaj, a dowiesz się na pewno. Dział o problemach na które może się natknąć każdy gracz.

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Walu
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 21, 2015 14:39

Biuro tajemnic w Hexenlore

Post autor: Walu » wt kwie 21, 2015 14:50

Mógłby mi ktoś napisać jak dojść do Biura tajemnic w Hexenlore z centrum placu głównego? Bo mam wrażenie że to biuro w ogóle nie istnieje. Obszedłem już całe Hexenlore, narysowałem sobie mapkę, która nawiasem mówiąc trochę się różni od tych co można znaleźć w necie (zgaduję, że miasto zostało trochę przeprojektowane). Lothar mówi, że znajduje się przy placu obok banku, z tym że według mnie ani obok banku, ani obok placu Biuro tajemnic się nie znajduje :x Spraw pilna bo jak nie zdobędę szybko gotówki to zdechnę z głodu :)

Estella
Posty: 123
Rejestracja: sob wrz 12, 2009 18:23

Re: Biuro tajemnic w Hexenlore

Post autor: Estella » wt kwie 21, 2015 15:09

Biuro Tajemnic w Hexenlore zostało zlikwidowane.
Można je znaleźć, z tym, że jest opuszczone.

Zarobić można wygrywając walki na arenie.
Naganiacz płaci za pokonanych przeciwników.

Nowygracz..
Posty: 10
Rejestracja: sob kwie 18, 2015 19:33

Re: Biuro tajemnic w Hexenlore

Post autor: Nowygracz.. » wt kwie 21, 2015 16:15

Właściwie to zbierałem złoto z gladiatorów, a potem raz zapytałem Naganiacza, dał mi złoto i już więcej nie chciał dawać, oczywiście kolejny raz szedłem po tym jak znowu ubiłem trochę gladiatorów czy wilków, może on daje złoto tylko raz? 1.3 v70
Przeniosłem sobie zapis z 69 na nowszą wersję, w której już Lothar nie daje kasy w nieskończoność, ale chyba to nie powinno zrobić różnicy.

ODPOWIEDZ