Laska i Laska błyskawic

Gdzie można znaleźć katanę? Jak dojść do Dominion? Wejdź i zapytaj, a dowiesz się na pewno. Dział o problemach na które może się natknąć każdy gracz.

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Zaimatsu
Posty: 6
Rejestracja: śr kwie 15, 2015 12:18

Laska i Laska błyskawic

Post autor: Zaimatsu » wt kwie 21, 2015 9:50

Gram magiem i moje czary laska i laska błyskawic są bezużyteczne, gdyż nie mam broni typu laska.
Pierwsze pytanie:
Gdzie zdobyć laskę? Kowal nie posiada takowych w swoim asortymencie.
UPDATE:
Znalazłem laskę. Można kupić laskę bitewną w sklepie z artefaktami przy ul. Zielonej, ale i tak można z niej korzystać dopiero od poziomu 10-tego. W związku z tym zastępcze pytanie:
Skoro jestem na poziomie 5-tym i już mam te umiejętności, czy jest gdzieś do zdobycia mniej wymagająca laska?
Drugie pytanie:
Jak sprawdzić typ/rodzaj broni? O ile się da...
Pozdrawiam

ElegantAndrogyne
Posty: 131
Rejestracja: pt lut 04, 2011 16:45

Re: Laska i Laska błyskawic

Post autor: ElegantAndrogyne » wt kwie 21, 2015 10:10

1. Nie wiem... samemu sobie zrobić raczej trudno ;)
2. Od któregoś poziomu masz dostęp do czaru "identyfikacja", możesz go użyć przez komendę "czaruj identyfikacja foo" (w skrócie: "cza id foo") - gdzie foo to nazwa przedmiotu. Wyświetli typ przedmiotu, ile jest wart, statsy i może coś jeszcze.
Szaman w wiosce gnomów też może zidentyfikować przedmioty, ale robi to komercyjnie.

Estella
Posty: 123
Rejestracja: sob wrz 12, 2009 18:23

Re: Laska i Laska błyskawic

Post autor: Estella » wt kwie 21, 2015 11:02

Dla magów Mistrz gildii ma zadanie do wykonania, w którym nagrodą jest Laska Ucznia Maga.
Jest to chyba jedyna dostępna laska do użytku przed dziesiątym poziomem, później jest Laska Bitewna w sklepie z artefaktami.
Przygoda nazywa się Magiczna Misja i powinna się zacząć automatycznie u Mistrza.

Co do identyfikacji przedmiotów, Szaman w wiosce Gnomów robi to za pieniądze.
W obecności Szamana i z odpowiednią ilością złota trzeba wpisać:
"identyfikuj przedmiot".

Na otrzymanie czaru trzeba trochę poczekać.

Inkwizytor
Posty: 7
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 14:46

Re: Laska i Laska błyskawic

Post autor: Inkwizytor » ndz gru 06, 2020 14:43

Wiem, że odpowiadam po długim czasie, ale może komuś się przyda xD
Na północ od Mantaru w lesie znajduje się wioska orków. Pokonując tamtejszego szamana, można zabrać jego laskę +4 do obrażeń i +7 do many. Ja ogarnąłem temat na 8 lv, ale pewnie wcześniej też by się dało. Robi fajną robotę póki się nie wbije 10 lv i nie uzbiera na laskę bitewną w sklepie.

ODPOWIEDZ