Piekarnia

Gdzie można znaleźć katanę? Jak dojść do Dominion? Wejdź i zapytaj, a dowiesz się na pewno. Dział o problemach na które może się natknąć każdy gracz.

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Nowygracz..
Posty: 10
Rejestracja: sob kwie 18, 2015 19:33

Piekarnia

Post autor: Nowygracz.. »

Błagam, ludzie, powiedzcie jak dojść do piekarni spod areny lub z Placu Głównego albo chociaż spod Karczmy, w której jest Lothar, bo ten Lothar mówi: No, tak, spoko spoko pójdziesz se na północ, do placu a potem na wschód no i tam jest, a w dodatku to jest sąsiedni budynek i jesteś początkujący i nic nie umiesz i najlepiej to chodź sobie szlakiem arena-gildia-piekarnia, bo się pogubisz. No to idę z tej karczmy na północ, najbliższy plac jest na zachód, czyli jakbym od placu szedł na wschód to bym się wracał, a nigdzie w pobliżu nie ma tej piekarni, więc ja się kręcę po całym mieście już 3 godziny i nie mogę znaleźć i już nie mam już siły po prostu na takie marnowanie czasu, a mapy po internecie nie mogę znaleźć poprawnej, a zaciekawiła mnie ta gra, ale jeśli nawet nie mogę się od nikogo dowiedzieć, gdzie co jest, to panie, jak grać? Próbowałem oczywiście pytać npc-ów, ale oczywiście oni nie wiedzą o czym mówię, bo przecież nigdy nie są głodni i choć mieszkają w tym mieście, to nie wiedzą gdzie se można bułkę kupić. W sumie to już chyba wszędzie byłem, tylko nie w piekarni, nawet udało mi się ze 3 razy wpaść do gildii i to swojej.
Diabl0
Posty: 123
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 23:14

Re: Piekarnia

Post autor: Diabl0 »

Spod karczmy, w której siedzi Lothar wystarczy pójść 2 razy na północ i na wschodzie już jest piekarnia :P Dla Mantaru oczywiście.

[plac bergena][piekarnia]
[ulica główna ][ ]
[ulica główna ][karczma]

EDIT: Polecam zrobić własną mapkę, bo eksploracja to naprawdę fajne uczucie. Jak ktoś chce mieć łatwiejszy, acz mniej ekscytujący start, to macie malutki fragment początkowej lokacji:

Piekarnia+Karczma+Kowal+Zbrojmijstrz+Świątynia

Myślę, że nie zdradza za dużo, ale jak ktoś nie potrzebuje, to niech poszuka samemu. ;)
Ostatnio zmieniony sob kwie 18, 2015 20:03 przez Diabl0, łącznie zmieniany 2 razy.
Nowygracz..
Posty: 10
Rejestracja: sob kwie 18, 2015 19:33

Re: Piekarnia

Post autor: Nowygracz.. »

Tylko ja jestem w Karczmie "Pianka na Brodzie"
ssssssssss[Ulica Czci]
ssssssssss[Ulica Pusta]
ssssssssss[Ulica Pusta]
[karczma][Ulica Pusta]
Diabl0
Posty: 123
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 23:14

Re: Piekarnia

Post autor: Diabl0 »

Aaa, bo widzisz, nie uściśliłeś nazwy lokacji startowej. :) W takim razie niestety nie mogę pomóc. :(

Mogę mieć tylko radę: wykonaj sobie mapkę w Excelu, albo jakimś innym arkuszu kalkulacyjnym. Znakomicie ułatwia orientację, a gwarantuję, że na samej "pamięciówce" będzie ciężko ujechać ;)
Silvia Inverse
Posty: 78
Rejestracja: sob maja 05, 2012 18:40

Re: Piekarnia

Post autor: Silvia Inverse »

Jesteś w Hexenlore?

Póki co zamawiaj jedzenie w karczmach, bo długo nie pożyjesz :/ Nie mam pojęcia gdzie tam może być piekarnia, ale radziłabym zdobyć pieniądze na bilet statkiem i przyjechać do Manataru, bo tam są też lokacje do questów, więc w Hexenlore lepiej nie zaczynać :/
Nowygracz..
Posty: 10
Rejestracja: sob kwie 18, 2015 19:33

Re: Piekarnia

Post autor: Nowygracz.. »

O mój Boże, jak się cieszę, trafiłem. Chociaż wcześniej już widziałem tą mapę, to się nie mogłem połapać w niej, bo ma parę błędów, ale ogólnie w Hexenlore trzeba iść spod tej karczmy: 3s,6w,2n
Tutaj mapka: http://www.otchlan.host.sk/graf/hexen.jpg
Mam nadzieję, że komuś tym pomogę...

Musi ktoś poprawić koniecznie tego Lothara w Hexenlore, bo to strasznie zniechęcające dostawać kompletnie błędne informacje na początku gry.
Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Piekarnia

Post autor: Weq »

Poprawiiimy :)
Dzięki za błędy.
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.
Nowygracz..
Posty: 10
Rejestracja: sob kwie 18, 2015 19:33

Re: Piekarnia

Post autor: Nowygracz.. »

Mam jeszcze jedno, bo nie wiem czy tak powinno być:
Akurat sobie kupowałem zapasy u piekarza i nadeszła noc, to piekarz mnie zamknął w piekarni. ;)
* Właściwie to nie piekarnia tylko cukiernia :D
Diabl0
Posty: 123
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 23:14

Re: Piekarnia

Post autor: Diabl0 »

Nowygracz.. pisze:Mam jeszcze jedno, bo nie wiem czy tak powinno być:
Akurat sobie kupowałem zapasy u piekarza i nadeszła noc, to piekarz mnie zamknął w piekarni. ;)
* Właściwie to nie piekarnia tylko cukiernia :D
Tak, oni zamykają w sklepach. ;d Trzeba przeczekać :P
Nowygracz..
Posty: 10
Rejestracja: sob kwie 18, 2015 19:33

Re: Piekarnia

Post autor: Nowygracz.. »

Lothar daje mi złoto w nieskończoność po dostarczeniu kopert.
Caballito
Posty: 203
Rejestracja: czw kwie 02, 2009 2:39

Re: Piekarnia

Post autor: Caballito »

Weq pisze:Poprawiiimy :)
Dzięki za błędy.
Nie poprawiliśmy ;) Nadal Mag podpowiada źle.
ODPOWIEDZ