Leczenie

Gdzie można znaleźć katanę? Jak dojść do Dominion? Wejdź i zapytaj, a dowiesz się na pewno. Dział o problemach na które może się natknąć każdy gracz.

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Grizwold
Posty: 13
Rejestracja: czw kwie 16, 2015 16:45

Leczenie

Post autor: Grizwold » czw kwie 16, 2015 16:54

Hej,
Ledwo zacząłem grać w Otchłań i juz na 2giej walce na arenie (z wilkiem) zostałem pokonany. Mam w tej chwili jakieś 4hp i nie ma mowy, żeby odzyskac swoje rzeczy, bo wilk mnie od razu atakuje i gine ponownie. Jak moge się uleczyć i zabrac swoje itemki? :) Nie mam w tej chwili niemal nic - zero kasy, zero obrony, zero broni...

Silvia Inverse
Posty: 78
Rejestracja: sob maja 05, 2012 18:40

Re: Leczenie

Post autor: Silvia Inverse » czw kwie 16, 2015 17:27

Ale z Ciebie hardcore :D żeby atakować w drugiej walce wilka xD

Ja raz zostałam zaatakowana przez dzika, raczej no, sama go zaczepiłam :D i jak dobrze pamiętam zwiałam i o dziwo mnie atakował, jak go spotkałam :)

ale potem już nie atakował, prawdopodobnie po północy. Więc wyjdź z areny, odpocznij do północy i idź po rzeczy, powinno pomóc :) a jak nie, i spotkasz wilka to F1 i nogi za pas xD

Grizwold
Posty: 13
Rejestracja: czw kwie 16, 2015 16:45

Re: Leczenie

Post autor: Grizwold » czw kwie 16, 2015 17:39

Czyli mówisz, że nie ma opcji, zeby sie uleczyć za free? :D Hmm.. z tym odpoczynkiem to spróbuję.

Co do samego atakowania wilka - po rozprawieniu się z kukłą (mało HP zeszło) zacząłem chodzić po arenie i porównywałem się z innymi przeciwnikami. Wilka mi pokazało jako nieznacznie bardziej doświadczony. Pomyślałem, że pójdzie gładko :D nawet jednym ciosem mu zabrałem 20% a on mnie nie trafił przez jakieś 5 rund. Później F1 nie pomogło bo tak szybko HP schodziło :D

EDIT: Odpoczywanie pomogło - szybko sie zregenerowałem ;) wcześniej nie korzystałem z tej komendy. Tak jak mówiłem - ledwo zacząłem grać i przeszukując pomoc nie znalazłem podpowiedzi co do leczenia.

Estella
Posty: 123
Rejestracja: sob wrz 12, 2009 18:23

Re: Leczenie

Post autor: Estella » czw kwie 16, 2015 17:54

Leczenie za darmo w pewnym sensie jest, ale trzeba wyjść z miasta.
Dotyczy Mantaru.
Trzeba wyjść bramą północną, później iść maksymalnie na wschód, a następnie na północ do pomnika.
Tam się postać bardzo szybko zregeneruje.
Sugeruję też zabrać pierścień, który na tej lokacji leży.

swiniak
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 17, 2015 17:05

Re: Leczenie

Post autor: swiniak » pt kwie 17, 2015 23:23

Na arenie już tak jest, na szczęście moby się przemieszczają i możemy ostrożnie dojść do swoich rzeczy, jeśli pamiętamy gdzie polegliśmy. Oczywiście pierwsze co podnosimy, to broń :)
PS. Nie atakujcie kapłana w świątyni mając 1 hp :lol:
Pozdrawiam,
świniak

Diabl0
Posty: 123
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 23:14

Re: Leczenie

Post autor: Diabl0 » sob kwie 18, 2015 0:08

Nawet nie musimy podchodzić ostrożnie, bo na arenie przeciwnicy nie atakują. :P
Tylko my możemy je sprowokować.

Grizwold
Posty: 13
Rejestracja: czw kwie 16, 2015 16:45

Re: Leczenie

Post autor: Grizwold » sob kwie 18, 2015 9:33

@Diabl0 No chyba, że wcześniej sprowokowałeś wilka tak jak ja i nie da rady dojść do swoich zwłok ;D

ODPOWIEDZ