Droga do Skulldust - zgubienie się

Gdzie można znaleźć katanę? Jak dojść do Dominion? Wejdź i zapytaj, a dowiesz się na pewno. Dział o problemach na które może się natknąć każdy gracz.

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

moo
Posty: 4
Rejestracja: wt sie 08, 2017 14:37

Droga do Skulldust - zgubienie się

Post autor: moo » pn sie 28, 2017 8:50

Nie dawno poszłam do Skulldust, niestety nie doszłam do niego, a po drodze zubiłam się. Robię mapę, ale mimo to nie wiem gdzie iść. Dawałem po 100 razy idź na południe, nawet więcej. Pojawiają mi się ciągle te same lokalizacje (np. Namiot i wózek, Aranzo), tego jest aż tak dużo? czy to jakiś błąd? Idę cały czas na południe i nigdzie nie doszłam. Czy da się jakoś wczytac wczesniejszego sejwa, nie ostatniego???

Slashu
Posty: 146
Rejestracja: czw maja 14, 2015 13:15

Re: Droga do Skulldust - zgubienie się

Post autor: Slashu » pn sie 28, 2017 17:54

Z twojego opisu wynika, że trafiłaś na pustynię - nie jest ona duża, za to całkowicie zapętlona, dlatego masz wrażenie ogromu. Jest z tamtąd tylko jedno wyjście - centralnie na południu - prowadzące na bagna, nie możesz nawet wrócić drogą, którą przyszłaś. Najlepsz metoda, aby się wydostać to 10 kroków na południe - jeśli kolor tekstu zmieni sie na zielony, jestes na bagnie. Jeśli nie, to 1 krok na wschód i znowu 10 kroków na poludnie. Powtarzaj tyle razy ile potrzeba. Jak już trafisz na bagna, to do oporu na zachód aż wrócisz na trakt. Na bagnie wszystko jest agresywne, więc pewnie umrzesz zanim się z tamtąd wydostaniesz, ale to już inna sprawa:D

ODPOWIEDZ