Problem ze sztyletem

Gdzie można znaleźć katanę? Jak dojść do Dominion? Wejdź i zapytaj, a dowiesz się na pewno. Dział o problemach na które może się natknąć każdy gracz.

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Krewi
Posty: 63
Rejestracja: sob sie 29, 2015 8:48

Problem ze sztyletem

Post autor: Krewi » śr wrz 09, 2015 16:34

Mam problem z kupieniem sztyletu u kowala. Mam 9 lvl Skrytbójcy i zginęłam walcząc z bandytą na trasie do Skulldust. W czasie walki zostałam rozbrojona, więc kiedy już się odrodziłam, poszłam kupić nową broń u kowala. I teraz problem: nie da się kupić innego sztyletu niż srebrny. Używam komendy "Kup Sztylet" i mimo to mogę kupić tylko ten srebrny za 152 monety. Wie ktoś co z tym zrobić?

kaktus
Posty: 59
Rejestracja: wt lip 21, 2015 20:31

Re: Problem ze sztyletem

Post autor: kaktus » śr wrz 09, 2015 17:03

Proponuje wykonywać zadania z Biura Tajemnic(dostarczanie listów, odprowadzanie podróżników) aby wbić na 10 poziom(Od tego levela można już używać srebrnego sztyletu).
Pozdrawiam
Kaktus

Krewi
Posty: 63
Rejestracja: sob sie 29, 2015 8:48

Re: Problem ze sztyletem

Post autor: Krewi » śr wrz 09, 2015 17:56

kaktus pisze:Proponuje wykonywać zadania z Biura Tajemnic(dostarczanie listów, odprowadzanie podróżników) aby wbić na 10 poziom(Od tego levela można już używać srebrnego sztyletu).
Pozdrawiam
Kaktus

Ale kiedyś mogłam kupić ten zwykły sztylet. Teraz mogę tylko srebrny. A poza tym, średnio widzi mi się używanie miecza z którego mam 20%

kaktus
Posty: 59
Rejestracja: wt lip 21, 2015 20:31

Re: Problem ze sztyletem

Post autor: kaktus » śr wrz 09, 2015 19:49

@up
W Otchłani nie ma przymusu, by chodzić z bronią. Na 9 poz. zadania z Biura są na terenie Mantaru, więc walka nie jest konieczna(oprócz zadań z zabijaniem przestępców).
PS:Sztylet u kowala można kupić tylko 1. Potem można go dostać po zabiciu Rzezimieszka, który chodzi po Ulicy południowej, od Placu Głównego, do Gildii Łowców. Na 9 lev, nawet z niskim armorem powinnaś spokojnie z nim dać radę walcząc mieczem, nawet wyćwiczonym tylko na 20%.

Slashu
Posty: 146
Rejestracja: czw maja 14, 2015 13:15

Re: Problem ze sztyletem

Post autor: Slashu » czw wrz 10, 2015 14:53

Alternatywa jest uzycie komendy kup 2.sztylet, gdzie 2 to numer sztyletu ktory chcesz zakupic wedlug kolejnosci na liscie u kupca.

ODPOWIEDZ