Szkielet ryby

Gdzie można znaleźć katanę? Jak dojść do Dominion? Wejdź i zapytaj, a dowiesz się na pewno. Dział o problemach na które może się natknąć każdy gracz.

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Odyseusz
Posty: 58
Rejestracja: śr kwie 15, 2015 8:12
Lokalizacja: Rybnik

Szkielet ryby

Post autor: Odyseusz » pt maja 29, 2015 11:31

Czy ktoś spotkał się z tym przedmiotem? Jest do czegoś potrzebny? U sprzedawcy artefaktów jest wart 107zm.

admate
Posty: 194
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 19:38

Re: Szkielet ryby

Post autor: admate » pt maja 29, 2015 17:44

Ja sprzedałem, może potem będę żałował ;-) Może sprzedaż togi też nie była zbyt mądrym posunięciem ;-) Sprzedałem też m.in. lokówkę znalezioną w Gospodarstwie niedaleko traktu prowadzącego do Dominion (za 1zm w sklepie wielobranżowym w Mantarze, ale obecnie już nie ma jej na liście).

Z przedmiotów znalezionych w świecie Otchłani zachowałem sobie Water Chip.

W lesie można znaleźć jeszcze konar, ktoś wie czy do czegoś może się to przydać?

Odyseusz
Posty: 58
Rejestracja: śr kwie 15, 2015 8:12
Lokalizacja: Rybnik

Re: Szkielet ryby

Post autor: Odyseusz » pt maja 29, 2015 18:15

Też konar znalazłem i chyba poświęciłem, nie mam pomysłu gdzie składować te znajdki. Może jakiś kufer podróżnika stworzyć? :D

admate
Posty: 194
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 19:38

Re: Szkielet ryby

Post autor: admate » pt maja 29, 2015 18:42

Zawsze można kupić mieszkanie (suterena to tylko 24.000zm). Będąc na 45lv mam już ponad 300.000 w banku (po kilku lv, rozwalałem wszystkich na arenie, wcześniej zwiedziłem Mantar i wioski i poznajdowałem rzeczy do sprzedania, jak święty obrazek, toga, jedwabna rękawiczka itd.).

Potem wycinałem mieszkańców zaułków, złodzieja, cwaniaka, żula, bezdomnego itd. (w zabitych mobach czasem znajdziemy mikstury, za które można dostać nawet kilkaset monet, jedynie pękatą ampułkę zażywasz - można ją sprzedaż za 1000, ale jej zażycie daje +1 siły na stałe) Każdy ma od 30 do 50zm. Do tego poświęcałem flaki zabitych zwierząt z areny, codziennie ok. 10zm). No i robiłem questy.

A jak już byłem na tyle mocny, ale iść do Skulldast i wioski Gnomów - problem kasy się rozwiązał - np. miecz szkieletora można sprzedaż za ponad 5000, a moby się odnawiają, ale jednak jak sprzedałem łącznie ok 50 mieczy, to cena spadła do niespełna 500 (ale potem poszedłem do Dominion i tam znów zaczęło się od ceny przekraczającej 5000) Problemem jest ciężar tych rzeczy, niosąc ze Skulldast 5 mieczy szkieletora, kilka tarczy, sznury czarnych pereł musiałem spać co 5 kroków ;-)

Przedmioty "na biało" można sprzedać w sklepie z artefaktami, np. okazało się, że ząb wampira z wieży w Skulldast to zarobke ponad 900, a waży tylko 0,05kg, za sznur pereł też sporo (od Wilkołaka, kilka lokacji do wieży).

No i dodam jeszcze, że jak w opisie jest napisane np. "stoi tu biurko" to warto napisać "przeszukaj biurko" - np. w gabinecie kupca Caranela.

Wpisz też "przeszukaj skrzynia" w świątyni.

Odyseusz
Posty: 58
Rejestracja: śr kwie 15, 2015 8:12
Lokalizacja: Rybnik

Re: Szkielet ryby

Post autor: Odyseusz » pt maja 29, 2015 18:56

Ciekawe spostrzeżenia, na pewno się przydadzą, także dzięki za podpowiedzi. U Caranela wszystko przeszukane, ale później nie znalazłem już żadnego biurka albo skrzyni gdzie można coś wyciągnąć, a próbowałem w każdej lokacji gdzie była skrzynia w opisie czy biurko.

admate
Posty: 194
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 19:38

Re: Szkielet ryby

Post autor: admate » pt maja 29, 2015 19:20

Czyli u Caranela nie znalazłeś sakiewki?

Odyseusz
Posty: 58
Rejestracja: śr kwie 15, 2015 8:12
Lokalizacja: Rybnik

Re: Szkielet ryby

Post autor: Odyseusz » pt maja 29, 2015 19:27

Teraz nie pamiętam, ale sakiewka chyba była i posążek.

ODPOWIEDZ