Biuro tajemnic i alternatywy

Gdzie można znaleźć katanę? Jak dojść do Dominion? Wejdź i zapytaj, a dowiesz się na pewno. Dział o problemach na które może się natknąć każdy gracz.

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Toadie
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 13, 2015 13:27

Biuro tajemnic i alternatywy

Post autor: Toadie » czw maja 14, 2015 8:21

Cześć wszystkim, niedawno rozpocząłem przygodę w otchłani i naszła mnie taka myśl:
Skoro w Hexenlore nie ma biura tajemnic, to czy jest w tym mieście jakaś alternatywa dla tego miejsca?
Bo odnoszę wrażenie że BT jest niesamowicie przydatne i pomocne. Można kasę zarobić, doświadczenie i bonusy w postaci dodatkowych sesji treningowych i reputację. No i questy są dostosowywane do poziomu, co jest ogromnym plusem.

I jeśli w jednym mieście coś takiego jest a w drugim nie, to krasnoludy i hobbici mają dużo gorzej na początku. Szczerze to mnie to zasmuciło.
A więc zaczynając grę w Hexenlore należy jak najszybciej przemieścić się do Mantary, czy w Hexenlore jest jakaś alternatywa dla BT bądź inne bonusy o których nie wiem??

Z góry dzięki za pomoc.

ElegantAndrogyne
Posty: 131
Rejestracja: pt lut 04, 2011 16:45

Re: Biuro tajemnic i alternatywy

Post autor: ElegantAndrogyne » czw maja 14, 2015 10:16

Zostaje tylko tłuc moby, sprzedawać sprzęt, a jak wpadnie kasa, to zapakować się na statek i emigrować do Mantaru... żeby wrócić za kilkanaście poziomów i porywać się na mocniejsze moby :)

ODPOWIEDZ