Tajemniczy labirynt za Dominion - jak sie dostac

Gdzie można znaleźć katanę? Jak dojść do Dominion? Wejdź i zapytaj, a dowiesz się na pewno. Dział o problemach na które może się natknąć każdy gracz.

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

Kaniol
Posty: 18
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 7:31

Tajemniczy labirynt za Dominion - jak sie dostac

Post autor: Kaniol » wt maja 12, 2015 20:33

Witam, kombinowalem na rozne sposoby ale wciaz nie wiem jak sie dostac do tajemniczego labiryntu za dominion, w koncu sie poddaje... Czy mozna prosic o spoilerka? :)

Panchobut
Posty: 23
Rejestracja: wt kwie 21, 2015 21:16

Post autor: Panchobut » wt maja 12, 2015 21:04

Dostawałem tyle zadań z BT dotyczących tego labiryntu, i ciągle nie mogłem tam wejść. W końcu w przyplywie irytacji spędziłem parę dni na wyłamywaniu tej bramy. Cóż, czasem siła to najprostsze rozwiązanie ;)
Poza wyłamywaniem, da się tam wejść po jakiejś serii questów, ale jakich to już nie wiem.

*Hmm... chyba że chodziło o lokacje labiryntu.. No to już jest odpowiedź poniżej.
Ostatnio zmieniony wt maja 12, 2015 22:28 przez Panchobut, łącznie zmieniany 1 raz.

Estella
Posty: 123
Rejestracja: sob wrz 12, 2009 18:23

Re: Tajemniczy labirynt za Dominion - jak sie dostac

Post autor: Estella » wt maja 12, 2015 22:18

Odpowiedź jest prosta.
Trzeba przejść przez północną bramę Dominion, Labirynt jest zaraz za nią na zachodzie.

johnnyknoxville
Posty: 199
Rejestracja: czw mar 01, 2012 22:08

Re: Tajemniczy labirynt za Dominion - jak sie dostac

Post autor: johnnyknoxville » wt maja 12, 2015 22:32

W poprzedniej wersji można było się tam wybrać dopiero po pokonaniu złego barona w Skulldust. Przypuszczam, że w tej wersji również trzeba wiele bochenków chleba zjeść zanim będzie można się wybrać do Labiryntu.

Kaniol
Posty: 18
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 7:31

Re: Tajemniczy labirynt za Dominion - jak sie dostac

Post autor: Kaniol » wt maja 12, 2015 22:59

Estella pisze:Odpowiedź jest prosta.
Trzeba przejść przez północną bramę Dominion, Labirynt jest zaraz za nią na zachodzie.
OK dzieki, czyli rozumiem ze trzeba otworzyc wytrychem/czarem/sila, czy jest tez moze na to jakis quest?

Estella
Posty: 123
Rejestracja: sob wrz 12, 2009 18:23

Re: Tajemniczy labirynt za Dominion - jak sie dostac

Post autor: Estella » wt maja 12, 2015 23:22

Ta brama nie została zamknięta bez powodu.
Można ją otworzyć, albo poczekać na klucz.
Nie ma się co tam pchać przed pokonaniem Gregora.

Na temat przygody, w której dostawało się klucz nic nie mówię, bo nie można jej zacząć w obecnej wersji Otchłani.

Kaniol
Posty: 18
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 7:31

Re: Tajemniczy labirynt za Dominion - jak sie dostac

Post autor: Kaniol » śr maja 13, 2015 6:13

Rozumiem, dzieki. Czyli tak wlasciwie to bardziej problemem jest to, ze zbyt wczesnie otrzymuje sie zadania z biura tajemnic dotyczace tej lokalizacji, ciekawe czy to celowe dzialanie, czy cos wymagajacego naprawy.

ODPOWIEDZ