różne itemy.

Gdzie można znaleźć katanę? Jak dojść do Dominion? Wejdź i zapytaj, a dowiesz się na pewno. Dział o problemach na które może się natknąć każdy gracz.

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

admate
Posty: 194
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 19:38

różne itemy.

Post autor: admate »

Czy ktoś wie co można zrobić z water chipem z magazynu Caranela; z konarem z lasu obok traktu. Czy są to bezużyteczne przedmioty, które ew. można poświęcić za 1 złotą monetę czy przydają się w jakimś queście lub można je sprzedać za godziwą kwotę (za water chip dali mi w wielobranżowym aż...1zł, co się średnio opłaca).
ElegantAndrogyne
Posty: 131
Rejestracja: pt lut 04, 2011 16:45

Re: różne itemy.

Post autor: ElegantAndrogyne »

Był tam od wersji 1.2 lub wcześniej - a teraz może nawet jest potrzebny do jakiegoś questa? Ja bym go trzymał przy sobie, nigdy nic nie wiadomo... bo a nuż (i widelec) zwiedzając jakąś jaskinię natkniemy się na ogromne zębate koło z trzynastką.
Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: różne itemy.

Post autor: Weq »

ElegantAndrogyne pisze:bo a nuż (i widelec) zwiedzając jakąś jaskinię natkniemy się na ogromne zębate koło z trzynastką.
Podoba mi się tok Twojego rozumowania :D
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.
admate
Posty: 194
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 19:38

Re: różne itemy.

Post autor: admate »

Dzięki za odpowiedź. Generalnie myślę, że prawie żaden przedmiot nie jest zupełnie niepotrzebny. Może nawet lokówka się przyda ;d
johnnyknoxville
Posty: 199
Rejestracja: czw mar 01, 2012 22:08

Re: różne itemy.

Post autor: johnnyknoxville »

Podpinając się pod temat water-chipa - czy da się go w Otchłani wykorzystać w jakiś inny sposób niż tylko przekazać go gościowi, który go szukał? (narazie mam w zamian inny "bardzo cenny przedmiot", który jeszcze nie wiem do czego może mi się przydać, choć istnieje pewna teoria) ;)
Zastanawiam się tylko, czy jeśli jednak zatrzymam water-chipa dla siebie, to da się nim np. coś jeszcze otworzyć?
admate
Posty: 194
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 19:38

Re: różne itemy.

Post autor: admate »

Ogólnie jest wiele przedmiotów poukrywanych, które mogą się przydać (w gospodarstwie jest np. lokówka, łańcuszek), w magazynie Caranela jest jeszcze posążek, ale po otwarciu skrzyni nie ma go ani w ekwipunku ani na ziemi do podniesieniu.

Hm... może niepotrzebnie sprzedałem święty obrazek? I poświęciłem czaszkę wilka? ;-) Ciekawi mnie ten konar z lasu obok traktu, może do jakiejś mikstury. Łom z gildii złodziei poświęciłem, gwóźdź sprzed kopalni sprzedałem. Książkę Dmuchawka i Ty też. Nie wiem co jeszcze ;-)

Sprzedałem też togę. Sprzedałbym jeszcze sukienkę ze skrzyni u Caranela, ale w jej przypadku jest podobnie, jak w przypadku posążka w magazynie.
ODPOWIEDZ