Co to za przedmiot?

Gdzie można znaleźć katanę? Jak dojść do Dominion? Wejdź i zapytaj, a dowiesz się na pewno. Dział o problemach na które może się natknąć każdy gracz.

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

ArtRysan
Posty: 8
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 20:35

Co to za przedmiot?

Post autor: ArtRysan » czw kwie 30, 2015 1:09

Złoty solid [0.01]

Co to za przedmiot? Do czegoś służy czy na sell? Warty jest 109 więc nie wiem co z nim ani skąd go mam, może przy biciu na arenie dostałem nwm...
I jeszcze jak w przyszłości orientować się o zastosowaniu przedmiotów?

ElegantAndrogyne
Posty: 131
Rejestracja: pt lut 04, 2011 16:45

Re: Co to za przedmiot?

Post autor: ElegantAndrogyne » czw kwie 30, 2015 3:02

Coś a la banknot 100zł. Jeśli masz 100 monet, zamienią się one na solida przy okazji pierwszej lepszej transakcji. Bardzo praktyczne, bo niewiele waży (nie spowolni Cię, jeśli masz przy sobie dużo kasy - to potrafiło bruździć w 1.2k ;)).

Na przyszłość:
-mag - ma czar "identyfikacja" (nie pamiętam od którego lv - jestem na 18 i jeszcze nie mam)
-pozostali - nie wiem; zawsze można iść do szamana w wiosce gnomów, który zidentyfikuje przedmiot odpłatnie (chyba za stówę)

ArtRysan
Posty: 8
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 20:35

Re: Co to za przedmiot?

Post autor: ArtRysan » czw kwie 30, 2015 16:06

Dzięki ale mam jeszcze jeden przedmiot, którego wcześniej nie miałem, a mianowicie "koperta z lakową pieczęcią [0.01]". Chyba, że to przesyłka dla kuriera ale anulowałem tę misję bo nie mogłem go znaleźć, a teraz już z nim nie mogę rozmawiać.

Poszedłbym do goblina ale mam dopiero 4 lvl i nie wychodziłem jeszcze po za miasto więc muszę najpierw znaleźć wioskę :)

Tiamina
Posty: 42
Rejestracja: pt maja 08, 2015 17:00

Re: Co to za przedmiot?

Post autor: Tiamina » pn cze 01, 2015 15:36

Albo przesyłka dla kuriera, albo list od Lothara. Tyle przychodzi mi do głowy na ten moment.

Odyseusz
Posty: 58
Rejestracja: śr kwie 15, 2015 8:12
Lokalizacja: Rybnik

Re: Co to za przedmiot?

Post autor: Odyseusz » pn cze 01, 2015 21:08

Kopertę z lakową pieczęcią dostałem przy zadaniu z BT odnośnie zaniesienia go do Skulldust, niestety po moich kalkulacjach ciężko byłoby zdążyć na czas i też anulowałem a list został.

ODPOWIEDZ