Nowe um? I inne pytania.

Gdzie można znaleźć katanę? Jak dojść do Dominion? Wejdź i zapytaj, a dowiesz się na pewno. Dział o problemach na które może się natknąć każdy gracz.

Moderatorzy: beluosus, dEmoraliZator

ArtRysan
Posty: 8
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 20:35

Nowe um? I inne pytania.

Post autor: ArtRysan »

Można się uczyć nowych umiejętności? Czy tylko te co mam mogę ulepszać?

Do tego nie mogę obejrzeć, spojrzeć etc na mape i św obrazek, które mam w ekw dlaczego? Inna komenda czy do wyrzucenia?

Jak sprawdzić za ile sprzedam dany przedmiot?

można przeszukiwać zwłoki? Ja nie mogłem ale kto wie jakich komend jeszcze nie znam. :)
johnnyknoxville
Posty: 199
Rejestracja: czw mar 01, 2012 22:08

Re: Nowe um? I inne pytania.

Post autor: johnnyknoxville »

Umiejętności nabywa się z doświadczeniem. Sprawdzaj po każdym awansie na kolejny poziom, czy nie pojawiła się jakaś nowa umiejętność.

Niektóre przedmioty w ekwipunku można czytać - np. "czytaj mapa". (z obrazkiem nie działa - możesz go po prostu sprzedać i zarobisz trochę kasy)

Do sprawdzania wartości przedmiotu służy umiejętność "wycena", ale pewnie nie w każdej profesji można ją posiąść. Ewentualnie możesz zapisać grę przed sprzedażą, a jak cena Cię nie satysfakcjonuje, to po prostu zamknij grę i wczytaj ostatni zapis.

Zwłoki są przeszukiwane automatycznie. Jeśli pokonany mob miał coś przy sobie, to po jego zabiciu pojawi się o tym informacja (spróbuj np pokonać gladiatora na arenie). Sprawdź też "pomoc /autobranie".
ArtRysan
Posty: 8
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 20:35

Re: Nowe um? I inne pytania.

Post autor: ArtRysan »

Dzięki :)
ODPOWIEDZ