zadanie, wojownik i mapa

Forum o problemach związanych z gra lub uruchamianiem gry. Także o programach 'okołootchłaniowych'
Kruk6521
Posty: 2
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 16:05

zadanie, wojownik i mapa

Post autor: Kruk6521 » ndz cze 19, 2016 16:25

Witam
Mam kilka małych problemów w grze miło i by było jakby ktoś pomógł.
1 Wszedłem do biura tajemnic i chciałem wziąć zadanie dostałem odpowiedź że jasne i... Tyle nic nie dostałem mogłem go zapytać jeszcze raz nic sie nie wyświetliło
2 spotkałem na ulicy wojownika którego zapytałem czy może mi pokazać gdzie jest jego gildia on mi odpowiedział że tak i... Tak samo jak wcześniej nic sie nie stało mogłem zadawać dalej pytania ale nigdzie mnie nie zaprowadził.
3 Rysuje sobie mapę świata i na jednej z ulic dostałem wybór
East north south down
Wiecie może jak narysować down?
Z góry dzięki za odpowiedź :)

Doldox
Posty: 51
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 13:45

Re: zadanie, wojownik i mapa

Post autor: Doldox » ndz cze 19, 2016 21:52

Ja osobiście używam do rysowania mapy excela :) wtedy za down "robi" mi kolejny arkusz, podpowiem ze można aktywować w grze wyświetlanie współrzędnych, które bardzo pomaga przy mapie w excelu :) Żeby nie dawać wszystkiego na talerzu na forum na pewno znajdziesz tę komendę :)

Kruk6521
Posty: 2
Rejestracja: ndz cze 19, 2016 16:05

Re: zadanie, wojownik i mapa

Post autor: Kruk6521 » ndz cze 19, 2016 23:42

Z mapą już zrobiłem sobie poprostu znaczek i Rysuje na kolejnych kartkach lub na boku strony :)
A przydałaby sie odpowiedź co do 2 i 1 czy ja coś robię źle czy to gra bo w sumie jedyne co teraz robię to bawię sie na arenie i mapy :p +znalazłem zadanie z artefaktem. A ciekawy jestem co z misjami

Doldox
Posty: 51
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 13:45

Re: zadanie, wojownik i mapa

Post autor: Doldox » pn cze 20, 2016 11:45

Napisz proszę jak przyjmujesz zadanie w Biurze Tajemnic, może tu tkwi problem :) Podobnie z wojownikiem, co do niego piszesz?

Ogólnie do (jeśli jesteś wojownikiem) Gildii prowadzi Cię w samouczku Mag. Jeśli jesteś inna profesją (jak ja) to chyba ten wojownik nie ma opcji zaprowadzenia do Gildii.

Awatar użytkownika
beluosus
Posty: 451
Rejestracja: śr cze 23, 2004 15:39
Lokalizacja: Acheront
Kontakt:

Re: zadanie, wojownik i mapa

Post autor: beluosus » wt cze 21, 2016 12:08

* post zawiera lokowanie produktu ;) *

Jeśli ktoś nie lubi rysować map to polecam swój program: http://forum.otchlan.pl/viewtopic.php?f=7&t=1310 :-)
Na każdą świętość jest bluźnierca
Na każdą Otchłań - spojrzenie wzwyż
Na każdą boskość - Krzyż

ODPOWIEDZ