Ujemna regeneracja zdrowia

Błędy wszelkiego rodzaju znalezione w wersji 1.3 czyli aktualnie dostępnej wersji

Moderator: dEmoraliZator

Maksio
Posty: 1
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 9:48

Ujemna regeneracja zdrowia

Post autor: Maksio » sob kwie 25, 2015 9:55

Podczas aktualizacji save'a z wersji 70 na 71, regeneracja zdrowia i mv zmniejszyła się na wartość ujemną (podczas odpoczynku i snu umieram). Jest jakaś szansa, żeby przywrócić sejw do poprzedniego stanu?
Załączniki
otchlan.jpg
otchlan.jpg (87 KiB) Przejrzano 3683 razy

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Ujemna regeneracja zdrowia

Post autor: Weq » sob kwie 25, 2015 11:07

Czy wersje różnnił się architekturą? 32bit na 64bit?
Zapodaj mi sejwa na priva
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

Nowygracz..
Posty: 10
Rejestracja: sob kwie 18, 2015 19:33

Re: Ujemna regeneracja zdrowia

Post autor: Nowygracz.. » sob kwie 25, 2015 14:47

Znowu ja, też spotkałem ten błąd, na tym zapisie, który wysłałem na priv, tylko trochę później, wygląda na to, że po śmierci wraca regeneracja wraca do normalnej. Po tym jak zauważyłem to, wczytałem wcześniejszy zapis i okazało się, że już tam też miałem ujemną, więc dokładnie nie wiem kiedy to się stało, ale jedyne co zrobiłem innego niż chodzenie odkąd miałem normalną: wszedłem do dołu na cmentarzu koło areny i przez przypadek walczyłem z pijawką i nietoperzem, może to ma jakiś związek? Ciut kasy mi brakowało, żeby sprawdzić czy da się to uleczyć u kapłana, czy to może zatrucie...

kisiel365
Posty: 136
Rejestracja: wt kwie 21, 2015 8:42

Re: Ujemna regeneracja zdrowia

Post autor: kisiel365 » sob kwie 25, 2015 15:02

wpisz sobie "działanie", najprawdopodobniej zaraziłeś się gangreną, najłatwiej zaraz po zarażeniu polecieć do apteki (w uliczce na zach od piekarni) i kupic antygangrenium (ok 100 złota)

ODPOWIEDZ