Kamienne serce - ciąg dalszy

Błędy wszelkiego rodzaju znalezione w wersji 1.3 czyli aktualnie dostępnej wersji

Moderator: dEmoraliZator

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Kamienne serce - ciąg dalszy

Post autor: Weq » pt sie 12, 2016 22:09

No to chyba jakiś klops. Albo to objaw tego samego problemu co Lothar na Androidzie...
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

3dh
Posty: 79
Rejestracja: śr sie 03, 2016 17:29

Re: Kamienne serce - ciąg dalszy

Post autor: 3dh » pt sie 12, 2016 23:02

Olałem te zadanie i zacząłem nową grę. Łowca ssie, może Nekromanta będzie lepszy.
---
W drugiej grze mam to samo. Victoria nie przychodzi do czerwonego byka po odzyskaniu kamiennego serca. Wkurzający bug.
---
Pojawiła się :!: kilka albo kilkanaście dni po tym jak nie wziąłem od niej zadania.

shanner
Posty: 66
Rejestracja: pt sie 12, 2016 21:06

Re: Kamienne serce - ciąg dalszy

Post autor: shanner » ndz wrz 04, 2016 22:36

Weq Chyba jest na wakacjach (i słusznie!), a ja w międzyczasie sprawdziłem nową postacią czy są problemy z Victorią i... są. wersja 75 win32.

smoku
Posty: 3
Rejestracja: ndz kwie 14, 2019 14:23

Re: Kamienne serce - ciąg dalszy

Post autor: smoku » ndz kwie 14, 2019 14:25

Jako, że to mój pierwszy post na tym forum to chciałem się ładnie przywitać: dzień dobry :D

Podbijam problem z tym zadaniem. Minęło już kilkadziesiąt dni od tego w którym miała się pojawić w karczmie i nic. :(

Karaluch
Posty: 11
Rejestracja: pt sie 21, 2020 20:47

Re: Kamienne serce - ciąg dalszy

Post autor: Karaluch » śr sie 26, 2020 14:54

Witam,
Mimo, że temat już jest trochę stary, mam nadzieję na odpowiedź.
Przyjąłem questa od Victorii, dzięki tęczowemu napoju dotarłem do krypty, wziąłem serce, wróciłem do miasta, jeszcze raz do krypty, zabiłem Syfiana, po czym chcąc wyjść z krypty zostałem zabity przez zombie, czy tam chodzącego trupa. Odrodziłem się w kamiennej komnacie, ale nie miałem już serca w ekwipunku. W dodatku wpisując komendę "przygody" nie wyświetla się przygoda "Kamienne serce". Czy po prostu quest zakończył się niepowodzeniem?

Awatar użytkownika
Richard_SoN
Posty: 10
Rejestracja: ndz lis 19, 2023 3:12

Re: Kamienne serce - ciąg dalszy

Post autor: Richard_SoN » sob lis 25, 2023 18:52

Mam podobnie, Syfian roztrzaskał głowę victorii o ścianę a ja zabiłem go, serce mam dalej w ekwipunku a wpis w "przygody" zniknął. Więc to chyba takie "smutne zakończenie" Trochę nie byłem pewien czy umarła czy nie, bo po zabiciu syfiana był tylko jeden trup w kaplicy...wczytuję i tym razem daję mu serce zobaczymy co będzie

Jednak zabijając syfiana i oddając serce wszystko dobrze się kończy
Padasz martwy na ziemię...
Powoli dociera do Ciebie szum drzew... otwierasz oczy...
Ktoś naciera na Ciebie z zachodu
Mag Lothar: "Wstawaj gamoniu, mamy krainy do uratowania".

ODPOWIEDZ