Kiedy do pobrania?

Błędy wszelkiego rodzaju znalezione w wersji 1.3 czyli aktualnie dostępnej wersji

Moderator: dEmoraliZator

torello
Posty: 10
Rejestracja: pt sty 02, 2009 23:17

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: torello » sob sty 26, 2013 19:45

Moim zdaniem gra jak i jej Autor(rzy) są już legendą :)
Zabawa zawiera w sobie właśnie "to coś", co intryguje, wciąga, przykuwa uwagę.
Przez całe tysiąclecia rozwoju naszego gatunku homo sapiens, to właśnie szare komórki decydowały o wszystkim: począwszy od polowania a skończywszy na świętowaniu wspólnych osiągnięć klanu czy plemienia przy ognisku, opowiadaniu dziejów i nauczaniu nowych pokoleń. To właśnie potęga wyobraźni i intelektu.
Gra Otchłań, pozbawiona zupełnie grafiki, wymusza używanie mózgu. Początkowo sprawia trudność, ponieważ jesteśmy pokoleniem medialnym (czyt: obrazkowym). Nagroda przychodzi po jakimś czasie: zauważasz, że czas i przestrzeń zostaje przemodelowana tak dalece, jak tylko pozwala na to twoja potęga umysłu. Pojawiają się obrazy tak bajecznie kolorowe i plastyczne, jakie może wymodelować najlepsza obecnie grafika komputerowa...
Dobra napisałem to po zażyciu LSD :D
[to żart]
Pytanie do Autora: czy nie myślał nad "wrzuceniem gry" na jakieś wortale, np. Dobre Programy?
Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony ndz sty 27, 2013 21:09 przez torello, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: Weq » ndz sty 27, 2013 0:43

Pewnie, że myślał tylko do tego potrzebuje pełnej przetestowanej wersji :P Ale to już niedługo...
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

torello
Posty: 10
Rejestracja: pt sty 02, 2009 23:17

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: torello » ndz sty 27, 2013 20:27

Czyli, jeśli dobrze rozumiem, to jest wymóg ze strony DP, by była to wersja stabilna? Jeśli nie, to może by tak rzucić wersję obecną, z zaznaczeniem, że to Beta, do celów testowych, mająca błędy, i itd. itp. Hmmm :?:
Ostatnio zmieniony pn sty 28, 2013 22:10 przez torello, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: Weq » ndz sty 27, 2013 20:50

Nie, to jest mój wymóg :)
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

torello
Posty: 10
Rejestracja: pt sty 02, 2009 23:17

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: torello » ndz sty 27, 2013 21:06

Czyli stawiasz sobie wysoko poprzeczkę! Właściwie to chyba jest słuszne podejście do sprawy.
Powiedz: czy jak gra stanie się sławna i rozejdzie się w setkach tysięcy egzemplarzy, to odsprzedasz prawa, np. Blizzard'owi? :wink:

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: Weq » ndz sty 27, 2013 21:27

Zależy ile kasy dadzą i co z nią będą chcieli zrobić - a nuż coś co mi się nie spodoba ;)
Ale na MMORPGA w świecie Otchłani mógłbym przystać o ile będę mieć decydujące słowo w temacie opisu świata i trudności gry :D
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

torello
Posty: 10
Rejestracja: pt sty 02, 2009 23:17

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: torello » ndz sty 27, 2013 22:23

Jasne! Nie będzie Ci monopolista dyktował, co masz zrobić ;)
Otchłań spełnia już prawie wszystkie warunki z definicji MMORPG ( jest rozwój bohatera - zdobywanie doświadczenia, są klany czy gildy, jest fabuła )...
Pozdrawiam i idę spać :)

torello
Posty: 10
Rejestracja: pt sty 02, 2009 23:17

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: torello » pn sty 28, 2013 16:33

Mam nadzieję, że Autor gry zrobił wszystko by kod żródłowy jak i cały dotychczasowy dorobek nie przepadły przez jedną awarię sytemu, przerwę w zasilaniu czy też atak cyberprzestępców lub zainfekowanie wirusem 8)
Mniemam, że to całe bezcenne dziedzictwo kultury SUDowskiej zostało zabezpieczone na wszelakie sposoby, począwszy od zwykłych kopi na płytkach, kluczach USB a skończywszy na "chmurze" :wink:

Awatar użytkownika
Doman
Posty: 37
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 17:17

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: Doman » pn gru 16, 2013 0:20

Przyznam się, że nie zaglądałem na stronę i forum chyba z ponad rok. Ale jakoś w ostatnim tygodniu, podczas luźnej rozmowy w pracy zgadałem się z kolegą, który też kiedyś grał w otchłań, więc postanowiłem zajrzeć i zobaczyć jak się sprawy mają. A jak już zajrzałem to i napiszę, żeby było widać, że czekających cierpliwie na wydanie jest więcej.

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: Weq » czw gru 26, 2013 22:54

Cieszy mnie to niezmiernie :) Myślę, że się nie zawiedziecie ;)
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

johnnyknoxville
Posty: 199
Rejestracja: czw mar 01, 2012 22:08

Re: Kiedy do pobrania?

Post autor: johnnyknoxville » pn kwie 13, 2015 19:06

Jupii :) Nareszcie!! I to przed oficjalną datą premiery Otchłań 1.3 została udostępniona ogółowi.
Żegnaj prawdziwy świecie - Witaj Świecie Otchłani:)
Przy okazji sugestia drobnej poprawki - Plac Cmentarny w Mantarze: w nazwie lokacji przed wejściem na teren cmentarza (280,345,13) "cmentarny" jest z małej litery, a w pozostałych lokacjach z dużej.
Tyle lat gry w Otchłań 1.2, i dopiero teraz to zauważyłem wędrując ponownie z Lotharem.
Pozdrawiam
johnnyknoxville

ODPOWIEDZ