Zbugowany Cadogan

Błędy wszelkiego rodzaju znalezione w wersji 1.3 czyli aktualnie dostępnej wersji

Moderator: dEmoraliZator

Slashu
Posty: 146
Rejestracja: czw maja 14, 2015 13:15

Zbugowany Cadogan

Post autor: Slashu » czw maja 28, 2015 23:08

Jeden z npc-ów w Skulldust jest dosyć mocno zbugowany:
1)Dwukrotnie zleca to samo zadanie i dwukrotnie daje za nie nagrodę.
2)Przy pierwszym zleceniu zadania nie tłumaczy wcale jakie zadanie mamy wykonać. Dopiero przy drugim zleceniu tłumaczy co robić.
3)Po zakończeniu wszystkich jego zadań Cadogan traci opcje dialogowe pozwalające na zakończenie rozmowy z nim. Pozostaje tylko wczytanie sejwa.

Odyseusz
Posty: 58
Rejestracja: śr kwie 15, 2015 8:12
Lokalizacja: Rybnik

Re: Zbugowany Cadogan

Post autor: Odyseusz » pt maja 29, 2015 7:24

Podaj jaka wersja Otchłani i systemu to wrzucę na Mantisa.

Slashu
Posty: 146
Rejestracja: czw maja 14, 2015 13:15

Re: Zbugowany Cadogan

Post autor: Slashu » pt maja 29, 2015 9:32

Windows 7 64 bit i otchłań v72. Wielkie dzięki :D

Odyseusz
Posty: 58
Rejestracja: śr kwie 15, 2015 8:12
Lokalizacja: Rybnik

Re: Zbugowany Cadogan

Post autor: Odyseusz » pt maja 29, 2015 9:35

zgłoszone, jak będę mieć możliwość to sprawdzę jeszcze na linuksie.

rgs
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 14, 2015 11:37

Re: Zbugowany Cadogan

Post autor: rgs » wt wrz 01, 2015 8:38

na Linuxie (v72) ten sam problem

pozdrawiam
rgs

Tiamina
Posty: 42
Rejestracja: pt maja 08, 2015 17:00

Re: Zbugowany Cadogan

Post autor: Tiamina » sob lis 28, 2015 16:51

Ja mam inny problem z tym mobem. Dostałam zadanie aby oczyścić kanały. Kanały miałam już oczyszczone więc wróciłam po nagrodę. Kazał mi wrócić na drugi dzień, bo chce sprawdzić jak mi poszło. Więc też tak uczyniłam. Poczekałam, przyszłam. I tu już stoję w miejscu. Cadogan znowu każe mi czekać.

Doldox
Posty: 51
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 13:45

Re: Zbugowany Cadogan

Post autor: Doldox » ndz cze 26, 2016 23:04

Przepraszam za "odkop" ale mam ten sam problem, wersja gry 1.3 v74. Znalazłem tego NPC, zapytałem o robotę, od razu rozmowa zeszła na temat nagrody. Przy ponownym zagadaniu pojawiła się opcja dialogowa: "Kanały oczyszczone, całe robactwo wybite." Oczywiście już wcześniej chodziłem po kanałach wykonując misje z BT w Mantarze. Wybrałem tę opcję i również jestem odsyłany aby zajrzeć tu następnego dnia o tej samej porze. Dwa dni zagadywałem w odstępach godzinnych i cały czas ten sam tekst :( Zadanie nadal problematyczne? Czy wcześniejsze wybicie stworów powoduje problem?


EDIT:
Wróciłem do Cadogana po około 4-5 dniach i tym razem quest Piwniczny problem się zakończył. Wybrałem nagrodę, ta wylądowała na ziemi. Mam jeszcze od niego jeszcze jedno zadanie i za cholerę nie wiem jak je zakończyć, chyba ze szukam nie tam gdzie trzeba. Zlecił mi po przejściu przez kratę przeszukanie zamku. WYDAJE MI SIĘ, że chodzi o twierdze Gregora, tego pokonałem, obszedłem wszystkie lokacje jakie znalazłem ale niczego co mógłby posunąć na przód quest (warunek Cadogana) od Cadogana już nie :( Czy ktoś wie coś co mogło by pomóc mi to rozwiązać?

EDIT2:
Na terenie twierdzy Gregora jest NPC Silvafed, który wspomina, że poza nim, kucharką i stajennym wszyscy zamienili się w trupy. Niestety ani kucharki ani stajennego nie mogę odnaleźć. Znalazłem tylko Rycerzy widmo, dwa duchy dworzanina, atakujące mnie półmartwych żołnierzy i oficerów. Jest jeszcze jeden półmartwy żołnierz (zaraz pod zachodnim bastionem) ale on nie jest agresywny, niestety nie da się go zagadać :(

Pzdr
Doldox

ODPOWIEDZ