Błędy na otchlan.pl

Błędy ze wszystkich wersji i nie tylko, zarówno techniczne jak i koncepcyjne.

Moderator: dEmoraliZator

Awatar użytkownika
Toxic
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 18, 2016 12:55

Błędy na otchlan.pl

Post autor: Toxic »

Bry,

Wygląda na to, że Weq pisał zawartość strony po kilku piwach i wkradło się tam kilka błędów. W sumie nie wiem nawet ile lat tam były :D , ale może przydałoby się je poprawić.
Samouczek:
strona.png
strona.png (107.49 KiB) Przejrzano 949 razy
" Samouczek mocno się rozrósł i nie zmieścił sie na tej stronie - totez zapraszam do lektury samouczka na forum"
Raz jest siĘ; raz jest siE.
"toteŻ"

"A tu znajdziesz instrukcję jak zaisntalować i uruchomić Otchłań nba androidzie: Instrukcja"
"zaisntalować" , "nba androidzie"



O grze:
strona2.png
strona2.png (234.21 KiB) Przejrzano 949 razy
"Wysłanie początków pracy do grudniowego CD-ACTION w 1999 roku, byłem strzałem w dziesiątkę"
'w 1999 roku BYŁO strzałem w dziesiątkę.' btw, ten przecinek to jest chyba zbędny


Strona główna:
strona3.png
strona3.png (184.08 KiB) Przejrzano 949 razy
"Otchłań zaś, której interfejs wzoruje się na tego typu grach od razu była projektowana z myślą o grze samodzielnej."
a tu akurat przecinek między "grach" a "od razu" by się przydał.

Wygląda na to, że jest limit 3 plików na wiadomość, więc resztę kwestii poruszę komentarzem :)
Ostatnio zmieniony sob sty 27, 2024 20:52 przez Toxic, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kim jesteśmy?
Dokąd zmierzamy?
Dlaczego to gówno nie działa? " - IT mędrzec
Awatar użytkownika
Toxic
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 18, 2016 12:55

Re: Błędy na otchlan.pl

Post autor: Toxic »

tracking.png
tracking.png (20.94 KiB) Przejrzano 948 razy
A co to za trackery? :D Teraz to się nie powinno ostrzegać przed czymś takim jak się wchodzi na stronę poprzez pop-up?
Jak jesteśmy przy temacie strony, może jakieś odświeżenie wyglądu? Obecny trochę trąci myszką.
Co jednak najbardziej trąci myszką, to limity ilości i wielkości uploadowanych plików. Czy to forum stoi na tym starym i486 z wywiadu Włodka Markowicza? :mrgreen:

btw. @Weq , kiedy planujesz jakieś wypuszczenie demka Ochłani 2.0? :mrgreen:

No, to pzdr
"Kim jesteśmy?
Dokąd zmierzamy?
Dlaczego to gówno nie działa? " - IT mędrzec
ODPOWIEDZ