Rude zagranie wobec początkującego

Błędy ze wszystkich wersji i nie tylko, zarówno techniczne jak i koncepcyjne.

Moderator: dEmoraliZator

Eksilon
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 29, 2021 16:43

Rude zagranie wobec początkującego

Post autor: Eksilon » pt paź 29, 2021 17:09

Czuje się zdradzony przez Lothara. Po wyjściu z biura tajemnic wraz z podróżnikiem którego mam eskortować idę na spotkanie z Lothalem a ten oświadcza mi że mnie przeteleportuje do podziemi glidii nekromantów. Z jednej strony to miło z jego strony bo nie muszę chodzić i pokaże mi gdzie jest, ale z drugiej to nie mam nic do gadania a mam swoją pierwszą misję eskortować kolesia. Lothal przetleportował mnie gdzieś gdzie panowała absolutna ciemność i nic nie mówi (może błąd gry?) no nic, pomyślałem że może po ciemku wymacam ściany, ale robię jeden krok i atakuje mnie zmutowana pijawka która mnie zabija. To chyba nie jest okej gdy samouczek Cię zabija :/

Eru
Posty: 176
Rejestracja: pn sty 03, 2005 17:58
Lokalizacja: MUC
Kontakt:

Re: Rude zagranie wobec początkującego

Post autor: Eru » pt paź 29, 2021 21:24

Tia, faktycznie Nekromanta nie ma najprzyjemniejszego początku. Najłatwiej chyba mają wojownicy.

Z pozycji, w której lądujesz po teleportacji, idź na południe. Jak załatwisz co masz załatwić, wróć na północ do Lothara, który znowu Cię przeteleportuje. Żeby potem ponownie odnaleźć Gildię, musisz się udać w ulubione miejsce nekromantów.
Hint #1: Nie musisz walczyć z pijawką
Hint #2: Najciemniej wcale nie jest pod latarnią, ba, wręcz przeciwnie
Niech dźwięczy, męczy, aż do zadyszki, śmiechu mi trzeba przede wszystkim

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Rude zagranie wobec początkującego

Post autor: Weq » sob paź 30, 2021 0:24

Panie, kto bierze zadanie z BT nie skończywszy samouczka?
Cóż, nigdy nie mówiłem, że Otchłań 1 jest fair...
Ale w kolejnej edycji się poprawię, obiecuję! :)
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

kerul
Posty: 22
Rejestracja: czw lis 01, 2018 0:27

Re: Rude zagranie wobec początkującego

Post autor: kerul » pn lis 01, 2021 9:50

Eksilon, wyobraź sobie kleryka, który poświęcił lusterko… ja lubię sam odkrywać grę i sprawdzać co wolno, a czego nie. Pamiętam jaki dumny z siebie byłem jak udało mi się odnaleźć gildię nekromantów :)

ODPOWIEDZ