Nowa wersja a dodatki.

Jeśli masz pomysł na krainę, postać, umiejętność, daj znać o swoim pomyśle, może ktoś go twórczo rozwienie.

Moderator: dEmoraliZator

Awatar użytkownika
kicek
Posty: 71
Rejestracja: pn cze 11, 2007 12:34
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Nowa wersja a dodatki.

Post autor: kicek » wt lut 24, 2009 21:09

Pytanie raczej do Weq-a.
Wiem, że nowa wersja będzie mocno rozbudowana, ale zastanawiam się, czy planowane są (będą) dodatki. O co mi konkretnie chodzi: programista ze mnie wprawdzie żaden, ale lepiej stoję z fabułą i opisami. Noszę się od dłuższego czasu z napisaniem czegoś. Tylko że ja do szuflady pisać nie lubię :)
Jestem w stanie "spłodzić" kilka lokacji, napisać questa, opisać moby, stworzyć małą fabułkę.
Pytanie tylko, czy jest sens. Tzn. czy znajdziesz czas żeby to spiąć w całość.
Swoją drogą, to marzy mi się stworzenie małego "wyłomu" w murze na południe od Mantaru. A co :)
O ile sam tego nie zrobiłeś :)
Znów odpalić O. bezcenne ;)

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Nowa wersja a dodatki.

Post autor: Weq » śr lut 25, 2009 15:20

Zasadniczo nie planuje.
Wymagaloby to przerobienia nieco kodu, tak zeby umozliwial doinstalowywanie dodatkow. Troche by to zajelo i jest nisko na liscie "co zrobic w Otchlani jak mam wolna chwile".

Ale sprawe pozostawiam otwarta. Hipotetycznie dodatek taki moglby sie ukazac za jakis rok - dwa lata. Bez watpienia mur nie tyle zostanie "wylomniety" co po prostu stanie sie reliktem starych czasow i zagrozen z nimi zwiazanych. Ale oto ponownie czarne chmury wzbieraja nad umeczonymi ziemiami Altmandu, budzac strach niepokoj o przyszlosc kraju.
:P

Szkoda ze sie wczesniej nie odezwales, w koncu czesto ktos odzywal sie z jakims porjektem i nikomu nie kazalem spadac. Ale akurat w tym momencie jest chyba za pozno :/

Pozdrawiam,
Weq
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

Awatar użytkownika
kicek
Posty: 71
Rejestracja: pn cze 11, 2007 12:34
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Nowa wersja a dodatki.

Post autor: kicek » śr lut 25, 2009 22:42

Dopiero teraz mam na takie sprawy czas :)
Ale to nic, poczekam dwa lata, albo trzy, przerobisz kod i wtedy coś wstukam do notatnika :)
Znów odpalić O. bezcenne ;)

ODPOWIEDZ