Jedzenie i statystyki...

Jeśli masz pomysł na krainę, postać, umiejętność, daj znać o swoim pomyśle, może ktoś go twórczo rozwienie.

Moderator: dEmoraliZator

Jedrzu
Posty: 2
Rejestracja: wt wrz 10, 2019 23:06

Jedzenie i statystyki...

Post autor: Jedrzu » wt wrz 10, 2019 23:15

Ostatnio podczas rozgrywki moim skradającym się nekromantą Benedylbertem zacząłem się zastanawiać się co by tu kupić na wałówkę. I tak myślałem i myślałem... To co wymyśliłem brzmiało tak " to jest drogie i ciężkie więc pewnie bardzo syci. Ale jeśli wezmę coś ciężkiego to szybko się zmęczę minie czas na odpoczynku i w sumie to zużyje to jedzenie inie wiem czy jak kupię sobie pęto kiełbasy wyjdę na tym lepiej jak na 2 chlebach. "

Wniosek proszę Weq dodaj statystykę współczynnika nasycenia do jedzenia bo nie wiem czy moja dieta opierająca się na chlebie i wodzie jest skuteczna jako że to jest RPG chciałbym wiedzieć czy po zjedzeniu chleba wypełnił mi jakoś znacznie brzuch czy raczej jest pełen chemii :p

admate
Posty: 194
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 19:38

Re: Jedzenie i statystyki...

Post autor: admate » pn paź 28, 2019 21:56

Ja jak grałem to po uzyskaniu umiejętności "sidła" przestałem się martwić o strawę :) A picie - najlepiej bukłaki - można z niego napić się 4 razy i napełniać przy m.in. fontannach.

Jedrzu
Posty: 2
Rejestracja: wt wrz 10, 2019 23:06

Re: Jedzenie i statystyki...

Post autor: Jedrzu » pn paź 28, 2019 22:09

admate pisze:
pn paź 28, 2019 21:56
Ja jak grałem to po uzyskaniu umiejętności "sidła" przestałem się martwić o strawę :) A picie - najlepiej bukłaki - można z niego napić się 4 razy i napełniać przy m.in. fontannach.
A czy aby nie nekromanta nie jest w stanie nauczyć się sideł?

Poza tym mówiłem o dodaniu statystyki by grało się przyjemniej

admate
Posty: 194
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 19:38

Re: Jedzenie i statystyki...

Post autor: admate » pn paź 28, 2019 22:35

Wg mnie lepiej samemu to odkrywać. Przecież żyjąc - sami ogarniamy co nas lepiej syci. W grze czasem możemy się zaskoczyć - np. w Skulldast z tego co pamiętam - tran bardzo syci a jest tani, w Mantarze śledzie, a w wiosce na południe od Mantaru - placki ziemniaczane (tam nie ma menu, trzeba zagadać karczmarza).

Awatar użytkownika
Ivar Łucznik
Posty: 71
Rejestracja: wt cze 04, 2019 1:00

Re: Jedzenie i statystyki...

Post autor: Ivar Łucznik » czw paź 31, 2019 21:58

@Jedrzu
Na 25-tym poziomie nekromanta już ma umiejętność "wyczarowanie strawy" i problem przestaje istnieć.
"Mój sekret celności? - Praktyka" - Simo Häyhä

ODPOWIEDZ