Gra tekstowa

Jeśli masz pomysł na krainę, postać, umiejętność, daj znać o swoim pomyśle, może ktoś go twórczo rozwienie.

Moderator: dEmoraliZator

filozof
Posty: 42
Rejestracja: pn sie 24, 2015 0:18

Gra tekstowa

Post autor: filozof » sob lis 12, 2016 15:16

Drogi Weq.
Co powiesz na stworzenie drugiej gry tekstowej kreowanej wspólnie z osobami z tego forum?
Zgłaszam też swą kandydaturę na współtwórce :wink: .

Jakop
Posty: 98
Rejestracja: śr lip 20, 2016 16:40

Re: Gra tekstowa

Post autor: Jakop » sob lis 12, 2016 18:40

Weq to by musial studio zalozyc zeby ogarnac Otchlan i jeszcze druga gre robic :P
Weq Games xd
Czemu nie, tylko zeby nie byla gorsza :D bo Otchłań to mocny zawodnik ;)

einstein13
Posty: 119
Rejestracja: czw cze 09, 2016 22:12

Re: Gra tekstowa

Post autor: einstein13 » ndz lis 13, 2016 12:09

Wiecie, że było wielu na tym forum, co próbowało zrobić grę tekstową i niewielu (o ile ktokolwiek?), komu się to udało?
Weq jest bardzo uparty (w pozytywnym sensie!) i przez to tworzy grę aż do dzisiaj. Za to go trzeba szanować. :)

Jakop
Posty: 98
Rejestracja: śr lip 20, 2016 16:40

Re: Gra tekstowa

Post autor: Jakop » ndz lis 13, 2016 22:18

To prawda :) Ale ze w ogole stworzyl tak genialna gre :D od 1998 do 2016 minelo sporo czasu jednak

Awatar użytkownika
Weq
Posty: 1497
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 18:54

Re: Gra tekstowa

Post autor: Weq » śr lis 16, 2016 23:58

Dziękuję za słowa uznania :P
I niestety einstein ma rację - najdalej zaszedł ArSud.
To jest jednak kawał roboty... Krainy, questy, moby, reguły tworzenia, dokumentacja, testy, ogólny nadzór. No i nie wszyscy przyjmują dobrze krytykę "Kolego ten opis jest do bani" ;)

Nie, żeby u mnie nie było opisów, które uważam za grafomanię :P
http://www.otchlan.pl - zapraszam do Otchłani.

filozof
Posty: 42
Rejestracja: pn sie 24, 2015 0:18

Re: Gra tekstowa

Post autor: filozof » czw lis 17, 2016 19:22

Pierwszy raz znalazłem grę tekstową na płycie Entera i wtedy dowiedziałem się że takie gry istnieją.
Tamta niestety była po angielsku a ja w wieku 13 lat nie za wiele umiałem więc nie dało się grać.
Po pewnym dłuuuugim czasie znalazłem na youtube filmik "Otchłań - Historia Zapomnianej Gry Tekstowej" i dzięki temu wreszcie znalazłem to co chciałem.

P.s. najtrudniejsza gra w jak ą grałem (:

Jakop
Posty: 98
Rejestracja: śr lip 20, 2016 16:40

Re: Gra tekstowa

Post autor: Jakop » czw lis 17, 2016 19:41

Moje dzieciństwo to byl Windows 98 (Jazz Jackrabbit2 <3) Wiec po wpisaniu Windows 98 na YT wyskoczyl film Włodka, co prawda byl o 95 ale patrze prawie milion wyswietlen no to *klik*
Spodobal mi sie wiec obejrzalem wiecej filmow i natrafilem na wlasnie film o Otchłani
Coo tekstowa ? O.o Hmm... calkiem
sympatyczny ten Weq... hej, to moze byc fajne :D
No to wchodze na strone czytam za darmo sciagam i wooow
Te pierwsze tygodnie z Otchłanią to byly niezapomniane chwile :D Na wakacjach duzo gralem i tez mam bardzo mile wspomnienia :D
Tak oto sie zaczela przygoda z Otchlania (kwiecien tego roku) :) Wielkie dzieki Weq :D (Włodkowi tez sie naleza za film ktory juz na pamiec znam no ale jego tu nie ma xD)

PS Bardzo fajna i ogromnie wciagajaca gra :D Ogromnym plusem jest wlasnie to, ze to my tworzymy sobie swiat w wyobrazni :)
PPS Zapomnialem podziekowac rowniez Hoborgowi ;)

ODPOWIEDZ