Otchłań - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „Otchłań” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Otchłań”. „Otchłań” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Otchłań” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Otchłań” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Otchłań” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Jezeli sie rejetrujesz tylko by przegladac forum - nie rob tego. Sama rejestracja nie otwiera dostepu do zadnych kolejnych dzialow. Konta bez "aktywnosci" beda usuwane po miesiacu od zalozenia.
Jezeli umieszczasz link w swoim profilu mozesz to zrobic pod warunkiem, ze jest to strona prywatna lub jestes bezposrednim wspoltworca. Linkowanie tylko w celu pozycjonowania nie jest mile widziane.


Powrót do ekranu logowania

cron